Про нас

Наша команда працює разом вже понад десять років. До складу нашої команди входять однодумці та досвідчені фахівці різних галузей права, які об’єднали свої зусилля для надання професійної та ефективної правової допомоги своїм клієнтам.

Одним із основних напрямків нашої діяльності є надання юридичних послуг у галузі будівництва та операцій з нерухомістю.

Проте, з урахуванням знань та досвіду наших юристів, немає сумніву у наданні кваліфікованої правової допомоги й у інших галузях права.

Наші переваги:

  • Глибокі теоретичні знання та практичний досвід правозастосування.
  • Робота на основі високих професійних і етичних стандартів.
  • Робота в команді професіоналів, де кожний працівник докладає максимальних зусиль для позитивного вирішення питань клієнта.
  • Розуміння економічної та юридичної складової ведення бізнесу. Захист інтересів клієнта без завдання шкоди його діловим відносинам з контрагентами.
  • Індивідуальний та креативний підхід до справи, спрямованість на позитивний кінцевий результат.
  • Оперативність та конфіденційність.
  • Пріоритетність довготривалих, довірливих відносин з клієнтом.
  • Для нас репутація і позитивний відгук клієнта – дорожчі за гроші.

кеРоман Титикало є засновником Бюро та лідером його команди, за покликанням та з любов’ю до власної професії вже понад 18 років присвятив своїй професійній діяльності в галузі права.

Освіта

Диплом юриста з відзнакою, Київського національного університету внутрішніх справ МВС України (2006).

Диплом кандидата юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право (рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 08.07.2009 року, протокол № 6706/3).

Досвід роботи

Юридичною практикою Роман Титикало займається з квітня 2003 року, а 22.02.2007 року отримав Свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю.

Довгий час працював на різних посадах в юридичному управлінні Державної акціонерної компанії «Укрресурси».

Ще зі студентських років займався громадською роботою, був активним учасником громадських та культурних заходів, брав участь у створені та роботі юридичної клініки.

З 2006 року навчався на кафедрі адміністративного права і процесу, Київського національного університету внутрішніх справ МВС України, яку очолює доктор юридичних наук, професор Колпаков В.К. Науковим керівником дисертаційного дослідження Титикало Романа на тему «Захисна функція юридичної допомоги в адміністративноделіктному процесі» був професор кафедри адміністративного права і процесу, доктор юридичних наук, професор Кузьменко О.В.

йцЗ 2004 року – член Асоціації правників України, в рамках якої приймає активну участь у заходах, які нею проводяться, а також у роботі її комітетів з різних напрямків юриспруденції (процесуального, житлового права та ін.).

Роман Титикало є головою комітету цивільного права Асоціації правників України та членом правління Київського відділення Асоціації правників України.

Крім того, Роман Титикало є Членом Союзу юристів України та членом Дисциплінарної палати Київської міської дисциплінарної комісії адвокатури.

Роман Титикало займає посаду голови правозахисної громадської організації – «Спілка захисту прав підприємців».