Команда

Роман Титикало

Засновник і лідер команди

Роман Титикало є засновником Бюро та лідером його команди, за покликанням та з любов’ю до власної професії вже понад 13 років присвятив своїй професійній діяльності в галузі права.

Освіта

Диплом за спеціальністю «правознавство» з відзнакою Київського національного університету внутрішніх справ МВС України (2006).

Диплом кандидата юридичних наук зі спеціальності адміністративне право і процес, фінансове право, інформаційне право (рішення президії Вищої атестаційної комісії України від 08.07.2009 року, протокол № 6706/3).

Досвід роботи

  • квітень 2003 року - вересень 2004 року – головний спеціаліст юридичного відділу Управління державного казначейства у м. Києві;
  • вересень 2004 року – квітень 2007 року – головний спеціаліст, згодом начальник управління з правових питань та роботи з боргами Державної акціонерної компанії «Укрресурси»;
  • лютий 2007 року - отримав свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю;
  • вересень 2007 року - серпень 2010 року - директор з юридичних питань будівельної компанії ТОВ «Контакт-Інвест»;
  • квітень 2013 року - теперішній час керівник Адвокатського бюро «Титикало та партнери».

 

Ще зі студентських років займався громадською роботою, був активним учасником громадських та культурних заходів, брав участь у створені та роботі юридичної клініки.

З 2006 року навчався на кафедрі адміністративного права і процесу, Київського національного університету внутрішніх справ МВС України, яку очолює доктор юридичних наук, професор Колпаков В.К. Науковим керівником дисертаційного дослідження Титикало Романа на тему «Захисна функція юридичної допомоги в адміністративноделіктному процесі» був професор кафедри адміністративного права і процесу, доктор юридичних наук, професор Кузьменко О.В.

З 2004 року – член Асоціації правників України, в рамках якої приймає активну участь у заходах, які нею проводяться, а також у роботі її комітетів з різних напрямків юриспруденції (процесуального, житлового права та ін.).

Роман Титикало є головою комітету цивільного права Асоціації правників України та членом правління Київського відділення Асоціації правників України.

Крім того, Роман Титикало є Членом Союзу юристів України та членом Дисциплінарної палати Київської міської дисциплінарної комісії адвокатури.

Роман Титикало займає посаду голови правозахисної громадської організації – «Спілка захисту прав підприємців».

Також здійснює захист потерпілих від злочинів на майдані 20 лютого 2014 року (група адвокатів «Небесної сотні»). Є координатором проекту правової допомоги учасникам АТО  Асоціації правників України, в рамках  цього проекту як координує надання правової допомоги учасникам АТО та і сам безпосередньо надає юридичну допомогу бійцям.

В жовтні 2015 року обраний депутатом Київської обласної ради, очолює постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції.

 

×
Роман Титикало

Роман Титикало

Засновник і лідер команди