Товариству сприяння обороні України ОСТАТОЧНО повернуто земельну ділянку, площею 1,35 га

Роман Титикало в черговий раз вдало представив інтереси Товариства сприяння обороні України вже у Верховному Суді.

Так, 16 листопада 2016 року Верховний Суд залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими задоволено поданий в липні 2015 року позов до Київради про скасування рішення про вилучення земельної ділянки площею 1.35 га у Товариства сприяння оборони України.

Таким чином, Товариству сприяння обороні України повернуто незаконно вилучену земельну ділянку, площею 1,35 га.

Як уже зазначалося, ВГСУ залишив рішення першої та апеляційної інстанції без змін, яким визнано недійсним пункт 18 рішення Київської міської ради «Про надання і вилучення земельних ділянок та припинення права користування землею» та визнано на майбутнє недійсним договір оренди земельної ділянки, який був укладений між Київською міською радою та приватним акціонерним товариством «Стрілець АТ», в результаті чого земельна ділянка повернута в користування Товариству сприяння обороні України. Проте, не погодившись з такою позицією судів, опоненти подали до Верховного Суду заяву про перегляд судових  рішень у даній справі. Проте, їм було відмовлено в задоволенні такої заяви.

У зв’язку з поверненням земельної ділянки , матеріальна база ТСО України буде зміцнена, що сприятиме зміцненню оборони нашої держави.

Також, хочемо нагадати, що відповідно до судової практики, яка склалася, визнання недійсним рішення про відведення земельної ділянки та повернення її землекористувачу є рідкісним випадком, так як доказова база в таких справах є дуже складною.