ЗАПРОШУЄМО НА ЗАСІДАННЯ «ПРАВОВЕ РЕГУЛЮВАННЯ ДОГОВОРІВ КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ МАЙНОВИХ ПРАВ НА ОБ’ЄКТИ НЕРУХОМОСТІ ТА ДЕФІНІЦІЯ «ПРАВО ОЧІКУВАННЯ»

16 березня 2016 року Асоціація правників України  запрошує вас взяти участь у  засіданні Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права для обговорення правового регулювання договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомості та дефініції «право очікування».

Ключові питання до обговорення:

  1. Особливості укладення договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, що будується.
  2. Судова практика щодо визнання права власності на об’єкти нерухомості на підставі договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуються.
  3. Аналіз ризиків та переваг укладання договорів купівлі-продажу майнових прав на об’єкти нерухомого майна, що будуються.

Серед доповідачів:

Роман Титикало, голова Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України, адвокат, керівник Адвокатського бюро «Титикало та партнери», депутат Київської обласної ради;

Владислав Кисіль, заступникголови Комітету з цивільного, сімейного та спадкового права Асоціації правників України, партнер юридичної компанії «КПД Консалтинг» .

Попередня реєстрація для участі в заході обов’язкова!

Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик 27-А, 2 поверх, прес-центр Національної спілки журналістів України.

Детальніше за посиланням – http://uba.ua/ukr/events/1919/photo_sizeds