Новини
Лютий 07, 2020

Юристи жартують: вийшла друком “Антологія юридичного гумору”

Адвокатське бюро «Титикало і партнери» з радістю повідомляє про визначну подію в світі вітчизняного книговидавничого процесу – вихід  з друку «Антології юридичного гумору» з передмовою заслуженого юриста України Романа Титикала.

Саме завдяки дружній, моральній і фінансовій підтримці АБ «Титикало і партнери» світ побачило унікальне зібрання гумористичних творів різних жанрів, поєднаних темою юриспруденції.

В антології – результаті клопіткого і делікатного творчого авторського процесу – зібрано багаторічні спостереження і  напрацювання відомого українського адвоката, львів’янина Романа Посікіри.

У книзі містяться анекдоти, жарти у їх класичному вигляді, смішинки, бувальщини з життя юристів, діалоги, афоризми, найдивніші та оригінальні закони зі світової практики, цікаві факти про історію юриспруденції та адвокатів, кумедні заповіти та ін.

Основна мета щойновиданої книги – об’єднати всю українську юридичну спільноту через гумор, який турбує і розслабляє, який єднає, який ламає стереотипи, і той, який несе добро у світ.

Попри те, що для юриспруденції все ж таки більше притаманний сарказм, авторові все ж вдалося позитивно донести до читачів якісний, дотепний і тонкий гумор.

Тож у перервах між непростою і відповідальною роботою – читаймо, посміхаймося, берімо на озброєння та підтримуймо корпоративну культуру юридичної спільноти!