Преса про нас
Листопад 16, 2019

Роман Титикало визнаний кращим юристом у сфері будівництва й нерухомості

Керівник Адвокатського бюро "Титикало і партнери" Роман Титикало був обраний експертами і колегами одним з кращих юристів України. Такими є результати всеукраїнського дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами "Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України".

Про це стало відомо з друкованого випуску всеукраїнського щотижневого професійного юридичного видавництва "Юридична газета".

Голова комісії Київської облради з питань комунальної власності, керівник Адвокатського бюро "Титикало і партнери" Роман Титикало був обраний лідером юридичних практик в галузі будівництва та нерухомості щорічного національного рейтингу "Вибір клієнта. ТОП 100 найкращих юристів України".

За інформацією газети, "Вибір клієнта. ТОП-100 юристів України "- всеукраїнське дослідження якості надання юридичних послуг вітчизняними юристами, мета якого - допомогти корпоративним юристам і бізнесу в пошуку та виборі юридичного радника у відповідній галузі права в Україні. Даний рейтинг, формується шляхом опитування корпоративних юристів і вивчених експертних оцінок і юридичних компаній.

За даними гендиректора "Юридичної газети" Олени Осмоловської, ранжування відбувалося за критеріями найбільшої кількості голосів, отриманих в процесі опитування і крос-рекомендацій колег-юристів за вказаними практиками в чітко визначений досліджуваний період."Експертна оцінка колег відбувається за критерієм професійної успішності, яка полягає в досягненні високих професійних результатів, авторитету серед колег і впливу на галузь", - повідомила Осмоловська.

"Я радий, що колеги, а головне клієнти мені довіряють. Регулювання відносин в галузях будівництва та нерухомості досить складна частина юриспруденція. Але дуже цікава і багатоаспектна, адже базується на одному з основних надбань нації - землі ", - прокоментував Роман Титикало.

ДЖЕРЕЛО