Біографія Романа Титикало

Роман Титикало

Роман Титикало – керуючий адвокатського бюро «Титикало та партнери», Заслужений юрист України, правозахисник та публічний діяч з більше ніж 15-ти річним досвідом професійної діяльності у галузі права.

Освіта

У 2006 році закінчив з відзнакою Київський національний університет внутрішніх справ України за спеціальністю правознавство, здобувши кваліфікацію юрист.

У 2009 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук рішенням президії Вищої атестаційної комісії України від 08.07.2009 року, протокол № 6706/3.

Професійна діяльність

Свій професійний шлях Роман Титикало пройшов від посади головного спеціаліста юридичного відділу в Управлінні державного казначейства м. Києва до посади директора з юридичних питань у будівельній компанії ТОВ «Контакт-Інвест».

Тривалий час працював у ДАК «Укрресурси» на посаді начальника юридичного управління.

22 лютого 2007 року отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю № 2845.

З 2013 року по теперішній час Роман Титикало є засновником та керуючим адвокатського бюро «Титикало та партнери».

Громадська діяльність

З 2004 року Роман Титикало – член Асоціації правників України, в рамках якої приймає активну участь у її заходах, з 2012 року входить до складу Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.

Займає посаду голови правозахисної громадської організації – «Спілка захисту прав підприємців».

У жовтні 2015 року Роман Титикало обраний депутатом Київської обласної ради, де очолює постійну комісію з питань регламенту, депутатської діяльності, законності правопорядку, взаємодії з правоохоронними органами та запобігання корупції.

Активно здійснює захист прав та інтересів мешканців Київської області та міста Києва та входить до складу групи адвокатів «Небесної сотні». Є координатором проекту правової допомоги учасникам АТО Асоціації правників України, в рамках якого як координує надання правової допомоги учасникам АТО, так і сам безпосередньо надає адвокатські послуги pro bono бійцям та членам їх сімей.

Автор більше 200 публікацій та досліджень на професійні теми.

Нагороди

28 червня 2018 року згідно з Указом Президента України №188/2018 за вагомий особистий внесок, трудові здобутки та високий професіоналізм отримав почесне звання Заслужений юрист України.

У 2017 році Роман Титикало був визнаний «Адвокатом року – 2017» у номінації «Цивільне право», нагороджений значною кількістю подяк та почесних грамот тощо – подякою Міністерства юстиції України (жовтень 2009), подяками Асоціації правників України, почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, почесною грамотою Київської обласної ради, почесною грамотою Святошинської у місті Києві РДА та іншими.

Досвід роботи

Юридичною практикою Роман Титикало займається з квітня 2003 року, а 22.02.2007 року отримав Свідоцтво про право зайняття адвокатською діяльністю.

Довгий час працював на різних посадах в юридичному управлінні Державної акціонерної компанії «Укрресурси».

Ще зі студентських років займався громадською роботою, був активним учасником громадських та культурних заходів, брав участь у створені та роботі юридичної клініки.

З 2006 року навчався на кафедрі адміністративного права і процесу, Київського національного університету внутрішніх справ МВС України, яку очолює доктор юридичних наук, професор Колпаков В.К. Науковим керівником дисертаційного дослідження Титикало Романа на тему «Захисна функція юридичної допомоги в адміністративноделіктному процесі» був професор кафедри адміністративного права і процесу, доктор юридичних наук, професор Кузьменко О.В.

З 2004 року – член Асоціації правників України, в рамках якої приймає активну участь у заходах, які нею проводяться, а також у роботі її комітетів з різних напрямків юриспруденції (процесуального, житлового права та ін.).

Роман Титикало є головою комітету цивільного права Асоціації правників України та членом правління Київського відділення Асоціації правників України.

Крім того, Роман Титикало є Членом Союзу юристів України та членом Дисциплінарної палати Київської міської дисциплінарної комісії адвокатури.

Роман Титикало займає посаду голови правозахисної громадської організації – «Спілка захисту прав підприємців».